top of page

Zespół Fundacyjny

Rafał Arendt

Project Coordinator

Pasjonat psychologii. Po zakończeniu kariery sportowej rozpoczął studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku "Komunikacja i psychologia w biznesie". Zajmuje się pracą z dziećmi i młodzieżą oraz działalnością charytatywną. Prowadzi lektoraty z języka angielskiego. Humanista i zwolennik holistycznego podejścia do człowieka. Miłośnik sztuki, muzyki, filozofii, kontaktu z naturą, gier strategicznych i sportów drużynowych.

Adres mailowy: rarendt.fundacjaipw@gmail.com

IMG_20220218_155824_resized_20220218_044810530.jpg

Magdalena Oskiera

Project Coordinator

Feministka, działaczka społeczna i pracowniczka młodzieżowa. Koordynatorka projektów międzynarodowych. Ukończyła studia licencjackie w zakresie stosunków międzynarodowych i jest studentką 5. roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Od czterech lat współpracuje ze Stowarzyszeniem Youth Human Impact, w których m.in. odpowiadała za relacje z mediami, budowanie partnerstw międzynarodowych, przygotowywała materiały prasowe, monitorowała i analizowała przekazy medialne, współtworzyła wizerunek działalności organizacji, pisała wnioski o granty i prowadziła warsztaty. Ponadto jest członkinią „Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa”, gdzie działa w sekcji "Seminaria i Konferencje". Była redaktorką w „Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej” oraz pisze do czasopisma studenckiego „Magiel”. Uczestniczyła w licznych projektach i szkoleniach z zakresu nowoczesnych technik dziennikarskich, kreatywnego pisania, storytellingu, liderstwa, dialogu międzykulturowego i procesów migracyjnych, w Polsce jak i za granicą. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie kina studyjne, wystawy dzieł sztuki i podróżuje. Zdecydowana fanka kawy i warszawskiej Pragi.

 

Adres mailowy: moskiera.fundacjaipw@gmail.com

IMG_1691.JPG

Magdalena Działdowska

Project Assistant

(czasowo niedostępna - urlop macierzyński)

Absolwentka pedagogiki na specjalności animacja społeczno-kulturowa w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Z zawodu animatorka kultury, z pasji edukatorka regionalna. Urodzona w Toruniu i kochająca miejsce ,w którym mieszka. Organizatorka gier miejskich oraz warsztatów edukacyjnych i aktywizujących. Kontaktowa, uśmiechnięta, empatyczna, chętnie podejmująca nowe wyzwania. Zarządzanie i realizację projektów społeczno-edukacyjnych traktuje zarówno jako pasję, jak i szansę na rozwój własnej ścieżki zawodowej. Zainteresowana psychologią rozwoju człowieka, psychologią społeczną oraz zagadnieniami okresu II Wojny Światowej. Entuzjastka sportów drużynowych. Zapytana o to co woli - górskie wędrówki czy odpoczynek na plaży - zapewne pójdzie szukać swoich butów trekkingowych.

Adres mailowy: mdzialdowska.fundacjaipw@gmail.com

ipw.jpg

Dr Marta Chojnacka

Research Project Coordinator

doktora nauk humanistycznych, magistra filologii romańskiej. Wykładowczyni akademicka, tłumaczka, nauczycielka. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, realizowała doktorski staż badawczy oraz programy studiów na Université Pierre Mendès w Grenoble i Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne w Paryżu. Kierowniczka i wykonawczyni grantów naukowych m. in. Narodowego Centrum Nauki, Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki i Inter Disciplinas Excellentia. Autorka tłumaczeń tekstów francuskich badaczy, m.in. Jean-Paula Sartre’a i Michela Callona.

W pracy naukowej zajmuje się współczesną filozofią francuską, humanistycznym podejściem w naukach medycznych oraz nurtem fenomenologicznym w psychologii i psychiatrii. W pracy dydaktycznej, w ramach międzynarodowej fundacji Teach For All, jest uczestniczką programu edukacyjnego mającego na celu niwelowanie nierówności i wykluczeń edukacyjnych. Prywatnie pasjonatka języków obcych, dobrej lektury, kina i leśnych spacerów z ukochanym labradorem – Kajtkiem.

Adres mailowy: mchojnacka.fundacjaipw@gmail.com

Ewa Falkowska

Office Manager

Board Assistant

Studentka Pracy Socjalnej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zawodowo animatorka kultury zajmująca się organizacją wydarzeń kulturalnych. Prowadzi warsztaty artystyczne i edukacyjne dla dzieci, młodzieży i seniorów. Członkini chóru akademickiego UMK. Prywatnie wielbicielka festiwali i muzyki elektronicznej.

Adres mailowy: efalkowska.fundacjaipw@gmail.com

275884158_155611603515843_5416931339904100680_n.jpg
IMG_20220325_104415.jpg

Jakub Wojtasik

Campaign and Research Specialist

Data Analyst

Absolwent studiów magisterskich na kierunku matematyka oraz studiów inżynierskich na kierunku matematyka stosowana na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, doktorant w Interdyscyplinarnej Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych, stypendysta grantu Narodowego Centrum Nauki Preludium-BIS 1. Zawodowo analityk danych w Ośrodku Analiz Statystycznych UMK. Prywatnie miłośnik gier planszowych i zespołu ABBA.

Adres mailowy: jwojtasik.fundacjaipw@gmail.com

317005370_561920582413025_1314829560456431624_n.jpg
bottom of page