top of page

Konkursy tematyczne

Konkurs na działania z zakresu

przeciwdziałania przemocy

Zapraszamy organizacje pozarządowe
i grupy nieformalne
działające w miejscowościach zamieszkanych przez maksymalnie 20 000 osób do składania wniosków w konkursie tematycznym dotyczącym działań na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec kobiet, mężczyzn i dzieci.

Macie pomysł, aby zrealizować projekt z zakresu przeciwdziałania przemocy dla Waszej społeczności lokalnej, ale nie macie środków, aby móc go sfinansować? 

Tu z pomocą przychodzimy my i chętnie Wam pomożemy przekazując Wam pieniądze.

Na co możecie przeznaczyć dotację? Zaskoczcie nas! Liczymy na Waszą kreatywność. Najważniejsze jest dla nas Wasze zaangażowanie w przeciwdziałanie przemocy. W regulaminie konkursowym znajdziecie nasze podpowiedzi. Możecie się nimi inspirować, ale jesteśmy również otwarci i otwarte na Wasze propozycje. Pamiętajcie, że wspierać będziemy małe działania, skierowane do Waszych społeczności lokalnych. Chcemy sfinansować cztery projekty kwotą 500 złotych lub wspomóc dwa projekty przekazując 1000 złotych.  We wniosku wybierzcie kwotę o jaką wnioskujecie. 

Pytania związane z konkursem tematycznym oraz wnioskiem kierujcie do koordynatorki Ewy Falkowskiej, pisząc do niej maile na adres efalkowska.fundacjaipw@gmail.com lub dzwoniąc pod numer telefonu: 737 339 377

Wspólnie przeciwdziałajmy przemocy!

Ogłaszamy konkurs grantowy na działania z zakresu przeciwdziałania przemocy.png
bottom of page